Без комиссии
1  / 20
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 1
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 2
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 3
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 4
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 5
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 6
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 7
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 8
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 9
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 10
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 11
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 12
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 13
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 14
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 15
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 16
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 17
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 18
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 19
Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії - фото 20

Продаж 3р, Троєщина, бул. Бикова, 12, без комісії

Киев, Деснянский

Пожаловаться
72 000 $
857 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007902
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 84 м2
  • Площадь кухни 8.3 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 3-кімнатна квартира без комісії для покупця

Київ, Троєщина, бульвар Бикова, 12

Продається світла та затишна 3-кімнатна квартира в будинку серії АППС на 16 поверху. Вдале планування — роздільні кімнати, великий хол і дві лоджії, одна з яких має незвичну трикутну форму.

Ремонт і стан:
Основний ремонт виконано 5 років тому.
Нові склопакети, ламінат, плитка на кухні та у холі.
Санвузол роздільний, встановлено душову кабіну.
Лоджії засклені та утеплені.
Стіни вирівняні, в одній кімнаті шпалери не наклеєні — чудова можливість оформити інтер’єр на свій смак.

Оснащення:
Вбудована кухня та кондиціонер.
Побутова техніка залишається за домовленістю.

Документи та умови:
Квартира вільна, ніхто не прописаний.
Документи готові до угоди.
Можливий продаж за держпрограмами.

Без комісії для покупця.
Співпрацюю з колегами — без дублювання в рекламі.

Ціна: 72 000 у.о.
Обратная связь
Светлана
офлайн
Похожие объявления
Затишна квартира на першому поверсі в спальному районі Киев 10
  • Однокомнатная
  • 21 м2
  • 1 / 5 эт.
38 000 $ Без комиссии
Продається чудова, світла та затишна квартира в спокійному спальному районі. Проспект Леся Курбаса. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і готовий до переїзду без зайвих клопотів. Основні переваги: Перший поверх: Безпечний, зручний варіант для будь-якого віку. Стан: Виконано якісний ремонт — квартира повністю готова до проживання. Автономність: Всі зручності (душ, туалет, власна кухня) знаходяться безпосередньо в квартирі. Комплектація: Продаж здійснюється за принципом «заходь і живи». Усі меблі та техніка залишаються новому власнику: холодильник, електроплита, витяжка, кондиціонер, пральна машина та мікрохвильова піч. Локація та інфраструктура: Будинок має чудове розташування в районі швидкісного трамвая, що забезпечує зручне сполучення з містом. У пішій доступності є все необхідне для життя: - Торгові центри та кінотеатри для відпочинку. - Супермаркети та ринок для зручних покупок. - Школи, садочки та дитячі майданчики — ідеально для сімей з дітьми. Це квартира, у якій ви відчуєте затишок з першої хвилини. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Киев, Святошинский
Продаж 2к квартири ЖК Авеню 42 вулиця Валер'яна Підмогильного 5 (Глушкова 42), метро Теремки 7 хвили Киев 9
  • Двухкомнатная
  • 62 м2
  • 14 / 25 эт.
90 000 $
Продаж нової 2к квартири в зручній локації - до метро Теремки 7 хвилин пішки, - вулиця Валер'яна Підмогильного 5 (Глушкова 42), - сучасний ЖК Авеню 42, закрита територія з охороною - зелений та обжитий Голосіївський район - поруч із лісом, територія оздоблена - будинок зданий в експлуатацію, присвоєна адреса, ключі на руках.Будинок 2024 року. Загальна площа квартири: 63 кв. м., кухня- вітальня: 13кв.м, кімнати: 16 та 18 кв.м, висота стелі: 2,7 м, передпокій: 11 кв.м., санвузол сумісний: 4 кв.м.. є балкон. Беспечний і комфортний 14 поверх, 3 ліфти, є генератор на ліфт. Лічильники на воду, опалення та світло, встановлені радіатори, якісні вхідні двері, панорамні вікна з подвійним склопакетом, опалення централізоване прибудинкова парковка Поруч ТРЦ "Республіка", два "Епіцентра", "Магелан", “Метро”, Феофанія, Голосіївський парк. Супермаркет Велика кишеня і Одеський ринок. Поряд з будинком знаходяться дитячі садки та школи. Будується багаторівневий паркінг. Ціна: 90000у.е. Тел. 063-978-83-80, Ольга.
Киев, Голосеевский
Продаж 3 кім. квартири 66,0 кв.м Зодчих 40, Святошинський район Киев 6
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 2 / 9 эт.
75 000 $
Продаж 3 кімнатної квартири по Зодчих 40,Святошинський райо н. 2 / 9 поверхового будинку. Планування Загальна площа 66,0 кв.м Житлова 42,0 кв.м Кухня 8,0 кв.м Газ ! Квартира дуже тепла в житловому стані ,2 балкона.Тихий,спокійний район з добре розвиненою інфраструктурою .Поруч з будинком дитячі заклади,школи, зупинки міського транспорту у всі напрямки Києва, швидкісний трамвай. Ціна 75000 у.о. 0975004360 Ольга valion.ua/ 1148290
Киев, Святошинский
офлайн
Светлана
На сайте с 16 апреля 2020