1  / 7
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 1
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 2
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 3
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 4
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 5
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 6
Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи - фото 7

Продаж 3кім квартири під ремонт, проспект Свободи

Ужгород

Пожаловаться
45 000 $
840 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889981
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.6 м2
  • Площадь кухни 5.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається 3кім квартира на проспекті Свободи,
Квартира під ремонт, три кімнати, без опалення, на дві сторони, є балкон
Газ в квартирі є, лічильники в наявності
Хороше ОСБб в будинку- нові двері на ключ в підʼїзд, дуже охайні підʼїзди, було зроблено ремонт
Ремонт даху було проведено у 2023 році.
Чудове місцерозташування
Поряд все необхідне в пішій доступності
Перегляд по домовленості, всі фото квартири надішлю за запитом
Пропозиція від рієлтора
09******07
Обратная связь
Наталія
офлайн