1  / 8
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 1
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 2
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 3
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 4
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 5
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 6
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 7
Продаж 3х кім квартири по вул. Київська - фото 8

Продаж 3х кім квартири по вул. Київська

Ровно

Пожаловаться
65 000 $
819 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4887060
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79.4 м2
  • Площадь кухни 8.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж квартири

Продається квартира за адресою: вул. Київська, 83.

Квартира розташована на 9 поверсі. Над квартирою є технічний поверх. Є балкон. Будинок утеплений, що забезпечує кращу теплоізоляцію та економію на опаленні.

Зручне розташування, поруч необхідна інфраструктура.

Ціна: 65 000$

За детальною інформацією телефонуйте або пишіть у повідомлення.
Обратная связь
АН Наш Формат
офлайн