1  / 4
Продаж 3к квартири за адресою вул. Бакинська, 37 в Шевченківському районі. - фото 1
Продаж 3к квартири за адресою вул. Бакинська, 37 в Шевченківському районі. - фото 2
Продаж 3к квартири за адресою вул. Бакинська, 37 в Шевченківському районі. - фото 3
Продаж 3к квартири за адресою вул. Бакинська, 37 в Шевченківському районі. - фото 4

Продаж 3к квартири за адресою вул. Бакинська, 37 в Шевченківському районі.

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
76 000 $
1 206 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4848874
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 6.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонується до продажу світла, затишна 3-кімнатна квартира, загальною площею 63 м² вул. Бакинська, 37 в Шевченківському районі.
Квартира розташована на комфортному 2 поверсі, в житловому стані, готова до проживання.
Будинок газифікований, встановлено нові лічильники на всі комунікації.
Залишаються всі меблі та техніка.
Планування включає окремі кімнати, роздыльний санвузол, э балкон.
Будинок доглянутий, чистий під’їзд після ремонту.
Зручна локація, до станції метро лише 15 хвилин пішки.
Поруч школи, дитячі садочки, магазини, парки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте для організації перегляду.

Ціна 76000 у.о.
Марина 0937935908
Обратная связь
Марина Юріївна
офлайн