1  / 20
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 1
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 2
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 3
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 4
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 5
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 6
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 7
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 8
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 9
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 10
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 11
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 12
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 13
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 14
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 15
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 16
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 17
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 18
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 19
Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка - фото 20

Продаж 3к квартири вул. Булаховського Академіка

Коцюбинское

Пожаловаться
120 000 $
1 600 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878189
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация 
Описание
Квартира ідеально підходить для родини з дітьми. Будинок розташований у спокійному зеленому районі, подалі від міської метушні. Поруч відсутні енергетичні та промислові об’єкти. У дворі дитячий садок, поряд школа, ліс, озеро, магазини та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.

Квартира простора та функціональна, зручне планування.

залишається вся вбудована техніка:
— посудомийна машина
— духовка
— газова варильна поверхня
— витяжка

встановлено кондиціонери у двох кімнатах
бойлер
шафи-купе у трьох кімнатах та в коридорі
телевізори

Не залишаються: дивани, комоди, письмові столи.
Холодильник та пральна машина — за домовленістю.

Сусіди привітні, у загальному коридорі встановлені додаткові двері.
У місцях загального користування зроблено косметичний ремонт.

Чистий під’їзд, доглянутий двір, зручна транспортна розв’язка.

Квартира готова до проживання та чудово підійде для сім’ї.
Рієлтор Альона.
Обратная связь
Наталія
офлайн
Похожие объявления
Продаж  1-кімнатна квартира, вул. Зодчих 62А, Киев 6
  • Однокомнатная
  • 32 м2
  • 5 / 9 эт.
43 000 $
Продаж 1-кімнатної квартири у Києві Пропонується на продаж затишна 1-кімнатна квартира, вул. Зодчих 62А, розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку (чеський проект). Характеристики: * Зручне планування * Житловий стан - можна відразу заїхати і жити * Засклена лоджія * Квартира продається з вбудованими меблями та технікою Переваги: * Відмінна транспортна розв'язка * Поруч станції метро Житомирська метро станція та Теремки метро станція * Розвинена інфраструктура: магазини, школи, зупинки громадського транспорту Ціна:43000 у.о.без комісії Олександр (097) 733-64-48, valion.ua /1150582
Киев, Святошинский
Продаж 4-кімнатної квартири Звіринецька вул.52 Киев 4
  • Четырехкомнатная
  • 161 м2
  • 8 / 14 эт.
350 000 $
Преміальний ЖК Тріумф розташований на Печерську на вул. Звіринецька, 59. Територія комплексу охороняється, є відеоспостереження. 2 підземні паркомісця в оренді. У 10 хвилинах ходьби Ботанічний сад ім.Гришка – відмінне місце для прогулянок. Площа 161 м2. Поверх 8/14. Через вітражні вікна у вітальні відкривається панорамний вид на Дніпро, а з кімнат панорама на Новопечерські Липки.
Киев, Печерский
Продаж 2-кімнатної квартира в ЖК «Митець / Творець» по вул. Щорса, 32б (Євгена Коновальця) Киев 13
  • Двухкомнатная
  • 76 м2
  • 7 / 18 эт.
180 000 $
Пропонується до продажу простора та функціональна 2-кімнатна квартира в ЖК «Митець / Творец» по вул. Щорса, 32Б (Євгена Коновальця), Печерський район. Квартира розташована на 7 поверсі монолітно-каркасного будинку 2006 року побудови. Загальна площа — 76 м². Планування включає дві окремі спальні кімнати, гардеробну, простору кухню-вітальню та великий суміщений санвузол з ванною і душовою кабіною. Встановлена вбудована кухня з усією необхідною побутовою технікою: посудомийна машина, холодильник, духова шафа. Для комфортного проживання передбачено три кондиціонери та сигналізацію. У будинку працює консьєрж, є два ліфти, автономна котельня, охорона та підземний паркінг, в який спускається ліфт. Встановлені лічильники на воду, тепло та електроенергію. Будинок має дуже зручне розташування — метро «Печерська» всього 5 хвилин пішки, метро «Палац Україна» — 15 хвилин. Поруч знаходяться магазини, торгові центри, лікарня, школи, дитячі садочки, Університет культури та мистецтв, а також численні кав’ярні, ресторани та салони краси. Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. 180000 у.о., без % Моб. (096) 59-43-044 Віта,
Киев, Печерский
офлайн
Наталія
На сайте с 16 апреля 2020