1  / 7
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 1
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 2
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 3
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 4
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 5
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 6
Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату! - фото 7

Продаж 3к квартири на 1 Занасипі! Продаж по Сертифікату!

Кременчуг

Пожаловаться
46 000 $
676 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4886198
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
В продажу трикімнатна квартира покращеного планування на 2 поверсі! Будинок знаходиться по вулиці Велика набережна біля Пенсійного фонду. Квартира має 3 окремі просторі кімнати, велику кухню, роздільний санвузол та лоджію. Вікна всі металопластикові, стан квартири дуже гарний, можна заїжджати та жити. Встановлені лічильники, також є бойлер. В квартирі залишаються всі меблі! Чудова локація - поруч зупинки громадського транспорту, магазини, супермаркети, садок, школа, спортзал, центр міста! Телефонуйтета записуйтеся на перегляд!
Працюємо по державним програмам!Послуги агенції нерухомості сплачуються окремо.
Ми гарантуємо безпеку кожної угоди!
Обратная связь
Анна Партнер
офлайн