1  / 20
Продаж 3к квартири - фото 1
Продаж 3к квартири - фото 2
Продаж 3к квартири - фото 3
Продаж 3к квартири - фото 4
Продаж 3к квартири - фото 5
Продаж 3к квартири - фото 6
Продаж 3к квартири - фото 7
Продаж 3к квартири - фото 8
Продаж 3к квартири - фото 9
Продаж 3к квартири - фото 10
Продаж 3к квартири - фото 11
Продаж 3к квартири - фото 12
Продаж 3к квартири - фото 13
Продаж 3к квартири - фото 14
Продаж 3к квартири - фото 15
Продаж 3к квартири - фото 16
Продаж 3к квартири - фото 17
Продаж 3к квартири - фото 18
Продаж 3к квартири - фото 19
Продаж 3к квартири - фото 20

Продаж 3к квартири

Винница, ул. Зодчих

Пожаловаться
75 000 $
1 138 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019980
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.9 м2
  • Площадь кухни 8.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Продається простора 3-кімнатна квартира по вулиці Пирогова

Квартира розташована на 7 поверсі 10-поверхового будинку. Кутова, з вікнами на дві сторони, що забезпечує гарне природне освітлення та провітрювання.

Планування дуже зручне: великий просторий коридор, з якого є вхід у всі кімнати, кухню, ванну та туалет. Санвузол роздільний.

У квартирі:

* централізоване опалення
* централізоване гаряче водопостачання
* встановлений бойлер на 80 л
* замінені всі стояки
* оновлена електропроводка від трансформатора до квартири
* встановлений новий лічильник на електроенергію
* тамбур із зачиненням на ключ

Стан:
В одній кімнаті (дитячій) виконаний сучасний ремонт у 2024 році. Квартира доглянута та придатна для проживання.

Меблі та техніка:
Залишається майже все меблювання. Власники забирають:

* пральну машину
* холодильник
* мікрохвильову піч
* білий письмовий стіл
* крісло-качалку
* маленький розкладний диван

Локація:
Будинок розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою. Поруч:

* парк ім. Ющенка
* мікрорайон Поділля
* зупинка трамваю «Зодчих»
* магазини, школи, садочки

Зручне місце як для проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте!
Обратная связь
Кривонос Ольга
офлайн