Без комиссии
1  / 18
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 1
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 2
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 3
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 4
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 5
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 6
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 7
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 8
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 9
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 10
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 11
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 12
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 13
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 14
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 15
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 16
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 17
Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф - фото 18

Продаж 3к квартира з індивідуальним газовим 58,5 м² 1 поверх 2% оф

Бородянка

Пожаловаться
58 000 $
991 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881132
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.5 м2
  • Площадь кухни 7.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную до продажу простору 3-кімнатну квартиру в Бородянці, вул. Центральна .

Загальна площа 58,5 м², кухня 7,8 м², житлова 36,2 м².
Зручний 1 поверх із 5 — комфортно для родини з дітьми або людей старшого віку.

Планування вдале — три окремі кімнати, є лоджія. Квартира світла.

Важлива перевага — індивідуальне газове опалення
Будинок розташований у спокійному районі. Поруч школа, садочок, магазини та зупинка транспорту — усе необхідне для комфортного життя в пішій доступності.

Оформлення лише 2%

Телефонуйте — організую перегляд у зручний для вас час та відповім на всі запитання.
Обратная связь
Ольга
офлайн