1  / 19
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 1
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 2
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 3
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 4
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 5
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 6
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 7
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 8
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 9
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 10
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 11
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 12
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 13
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 14
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 15
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 16
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 17
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 18
Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв - фото 19

Продаж 3к 83 м2 ЖК Paradise Avenue Крюківщина до центру Києва 20 хв

Крюковщина

Пожаловаться
121 000 $
1 458 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4630071
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 83 м2
  • Площадь кухни 35 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Пропонується, простора трикімнатна квартира з якісним ремонтом, який робили для себе, в ЖК Paradise Avenue Крюківщина.
Гарне, функціональне планування: простора кухня-студія, дві повноцінні спальні кімнати, санвузол з ванною та душем, великий балкон.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є все для комфорртного життя.
Новий житловий комплекс з власною інфраструктурою, озелененням та озером, дитячими і спортивними майданчиками, магазини, кав'ярні, супермаркети на будь який смак.
Гарна транспортна розв'язка, до центру Києва 20 хв на авто.
Обратная связь
My Space
офлайн