1  / 11
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 1
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 2
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 3
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 4
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 5
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 6
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 7
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 8
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 9
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 10
Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки - фото 11

Продаж 3к 100,5 м2 ЖК Respublika Родини Кістяківських, 6 Теремки

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
260 000 $
2 587 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4654764
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 100.5 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
Описание
Продається велика 3 кімнатна квартира загальною площею 100,5 м.кв, три окремі кімнати, велика кухня вітальня в одному з найкращих ЖК Києва, ЖК Respublika .

Комплекс повністю закритий , відеонагляд по всій території, цілодобова охорона. Квартира тепла , двостороння, знаходиться в середині будинку, чудовий вид з вікон.
Обратная связь
Валентина
офлайн