1  / 20
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 1
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 2
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 3
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 4
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 5
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 6
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 7
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 8
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 9
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 10
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 11
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 12
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 13
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 14
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 15
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 16
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 17
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 18
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 19
Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького - фото 20

Продаж 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького

Львов, Лычаковский

Пожаловаться
235 500 $
2 197 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4897975
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 107.2 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Терраса, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо до продажу простору 3-кімнатну квартиру у центральній частині по вул.К.Левицького

Загальна площа — 107.2 м²
Поверх: 3 із 3 (над квартирою — повністю перекрите горище)

Квартира поєднує автентичність та сучасний комфорт, з якісними інженерними рішеннями та продуманим плануванням.

Технічні характеристики:
— Індивідуальне газове опалення
— Повністю замінені всі комунікації
— Висота стель — 3.25 м
— Встановлено систему очищення води на вході в квартиру
— Фільтр зворотного осмосу для питної води
— До квартири належить підвал площею 20 м²

Планування:
— Двостороння, наповнена природним світлом квартира
— Три ізольовані кімнати
— Простора авторська кухня з індивідуальними художніми розписами
— Роздільний санвузол (ванна)
— Два балкони:
• один — з виглядом на озеленену алею вул. Кость-Левицького
• другий — у затишний внутрішній двір

Будинок:
— Лише дві квартири на поверсі
— Чистий та доглянутий під’їзд
— Відреставрований автентичний паркет у під’їзді

Локація:
Преміальний район у центрі міста з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Поруч — кав’ярні, магазини, адміністративні установи та зелена зона для відпочинку — парк Погулянка

Вартість — 235 500 $
Обратная связь