1  / 1
Продаж 3 кімнатної видової квартири центр Басейна  метро Палац спорту - фото 1

Продаж 3 кімнатної видової квартири центр Басейна метро Палац спорту

Киев, Печерский

Пожаловаться
163 000 $
2 596 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965467
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.8 м2
  • Площадь кухни 5.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество 
Описание
Продаж видової квартири, історичний центр по вулиці Басейна 17, метро Палац спорту, Хрещатик, Театральна

Пропонується 3 кімнатна квартира в красивому будинку, добротна сталінка з ліфтом, висота стелі H=3,2, є ГАЗ, теплий будинок, капітальний ремонт, чисті охайні парадні.

Планування включає: загальна площа 62,8 кв.м, велика гостьова - вбудована кухня студіо, 2 окремі кімнати, 2 санвузла ( джакузі, душ), 2 французські балкончики є окрасою стилю.
Двостороння, простора, з чудовим краєвидом на місто та зитишний дворик.

Сучасний евроремонт виконаний з якісних матеріалів, дизайнеські меблі підкреслюють колорит і індивідуальність атмосфери квартири, є вся неохідна техніка для комфортного життя.

Квартира чекає власників, які люблять центр міста, активний спосіб життя.
Ідеально підійде для інвесторів, під здачу в оренду.
Обратная связь
Олена
офлайн