1  / 14
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 11
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 12
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 13
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8 - фото 14

Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
96 000 $
1 133 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965617
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 84.7 м2
  • Площадь кухни 17.7 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 24 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Причал 8
вул. Гліба Бабіча, 8-Г
секція 9
поверх 20/24

Площа
*загальна 84,7 м2;
*житлова 42,9
*кухня 17,7 м2.

Квартира після будівельників: стіни - штукатурка, підлога - лазерна стяжка, стеля - без оздоблення.
Комплекс закритого типу, є власний вихід до озера, на якому проходять турніри з риболовлі, розташована барбекю зона.

Право власності оформлене, розглядаємо всі державні програми.
Запрошуємо на перегляд.
Обратная связь
Олександра
офлайн