1  / 20
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 1
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 2
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 3
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 4
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 5
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 6
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 7
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 8
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 9
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 10
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 11
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 12
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 13
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 14
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 15
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 16
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 17
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 18
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 19
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва - фото 20

Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом/ центр / Сквер Бабаєва

Кременчуг

Пожаловаться
110 000 $
1 230 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016503
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 89.4 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Комбинированное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную на продаж 3 кімнатну квартиру, по вул. Соборній, з щойно завершеним капітальним ремонтом - Авторський проєкт.
Закритий двір.
Вид з вікон на сквер ім. О. Бабаєва, будинок цегляний, гарне розташування квартири.
Поруч є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя у місті.
Квартира повністю укомплектована новими, сучасними меблями та побутовою технікою- європейських виробників, та доповнена індивідуальними деталями інтер'єра, що заповнює простір затишком та комфортом.
Ремонт повністю капітальний -від цегли. Замінені повністю: труби, електропровід мідний, стяжка підлоги.
В холодних зонах тепла підлога.
На стінах декоративна штукатурка, шпалери, підлога - вологостійкий ламінат та високоякісний кахель.
Плюс є закрита, пральна зона. Квартира вартує своїх коштів, і навідь більше!
Записуйтесь на перегляд!
Обратная связь
Лідія
офлайн