1  / 20
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 11
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 12
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 13
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 14
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 15
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 16
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 17
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 18
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 19
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом  вул. Ахматової 13 - фото 20

Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом вул. Ахматової 13

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
150 000 $
1 282 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4894909
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 117 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 28 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири з панорамним видом
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 13

Пропонується до продажу видова, затишна та комфортна 3-кімнатна квартира у сучасному цегляному будинку 2003 року в одному з найзручніших районів Києва.

Основні характеристики:
• Поверх: 23 / 28
• Площа: 117 м²
• Висота стелі: 2.75 м
• Будинок: спецпроєкт 2000–2005 рр., червона цегла
• Перекриття: залізобетон

Квартира має панорамний вид на місто, тиху атмосферу та продумане планування, що забезпечує комфорт для проживання сім’ї.

Переваги будинку:
• будинок з власним генератором (працюють 3 ліфти, опалення та водопостачання під час відключень електроенергії);
• 3 ліфти, охайні під’їзди;
• консьєрж та кодовий замок;
• ОСББ, доглянута прибудинкова територія;
• підземний паркінг, гостьова парковка;
• дитячий майданчик у дворі.

Інфраструктура:
Поруч розташовані 2 школи, дитячий садок, фітнес-центр Sport Life, магазини та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.

Транспорт:
• метро Позняки
• метро Харківська
• зручне транспортне сполучення, трамвай №8.