1  / 6
Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park - фото 6

Продаж 3-кімнатної квартири вул.Некрасова Віктора (Північно-Сирецька), 8 в ЖК Dibrova Park

Киев, Подольский

Пожаловаться
115 000 $
1 347 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 сентября 2025, ID: 4311329
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85.4 м2
  • Площадь кухни 19.15 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Видова 3-к. квартира 85,4 м.² в ЖК Діброва парк. 4 будинок, 23 поверх, тип планування 3С2, перша черга. Будинок зданий в 4-м кварталі 2022р. Квартира післе будівельників.
Поруч уся інфраструктура. Два торгові центри. ТЦ Ретровіль у 10-ти хвилинах ходьби, два продуктові маркети мережі Новус, лікарня, районна поліклініка, парки та гаї.


044 200 10 80
Обратная связь
АН Валион
офлайн
Похожие объявления
Продам Видова трьох кімнатна квартира в ЖК К12. Днепр 4
  • Трехкомнатная
  • 72.3 м2
  • 6 / 10 эт.
167 000 $
Продам Видова трьох кімнатна квартира в ЖК К12. Вікна виходять на сквер Героїв і на бульвар Кучеревського. ????Квартира укомплектована всіма дорогими меблями і технікою. ????Два тв ????Кондиціонери в кожній кімнаті. ????Холодильник ????Посудомийна машинка ????Духова шафа ????Вбудована мікрохвильова піч ????Витяжка ????Індукційна плита ????Бойлер (допоміжний). ????Прально-сушильна машина. ????Душова кабіна ????У санвузлі тепла підлога. ????У квартирі автономне опалення (газових двоконтурний котел))
Днепр, Центральный
Продаж 3-к квартири вул. Шолом-Алейхема 1 Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 64.5 м2
  • 8 / 9 эт.
73 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Шолом-Алейхема 1. Двохстороння квартира з панорамним краєвидом з кухні та балкону (зі сторони двору). В квартирі металопластикові вікна (окрім однієї кімнати), засклений балкон. До метро Чернігівська 15хв. пішки (парк Кіото), до метро Лісова та Дарниця 10хв. міським транспортом. 044 200 10 80
Киев, Деснянский
Продаж 1-к квартири вул. Михайла Максимовича 24 Киев 3
  • Однокомнатная
  • 41 м2
  • 13 / 20 эт.
127 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Михайла Максимовича 24. З продуманим авторським ремонтом у сучасному скандинавсько стилі. По всій квартирі — паркет «ялинка», натяжні стелі, точкове освітлення та кондиціонери. 044 200 10 80
Киев, Голосеевский
офлайн
АН Валион
На сайте с 28 мая 2025
Проверенный партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».