Без комиссии
1  / 20
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 11
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 12
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 13
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 14
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 15
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 16
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 17
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 18
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 19
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ - фото 20

Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша | БЕЗ КОМІСІЇ

Львов, Сиховский

Пожаловаться
233 000 $
1 900 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5022738
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 122.6 м2
  • Площадь кухни 28 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Терраса 
  • Коммуникации Газ, Электричество 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири | вул. Мікльоша [#41277]

Продається простора квартира у будинку котеджного типу з закритою територією.
Площа: 122,6 м², Поверх: 1/3, але по факту 2, бо під 1 поверхом гаражі

Будинок повністю заселений. Квартира з дизайнерським ремонтом, повністю облаштована меблями та побутовою технікою. Планування - передпокій, 2 санвузли, велика кухня-студія, 2 ізольовані кімнати з яких є вихід на балкон, простора вітальня з каміном (діючий, якісно загільзований). Закрита територія з охороною, одна квартира на поверсі, є прибудинкова територія в задньому дворі, де стоять терасні меблі під накриттям, мангал для барбекю та кладовка з окремим від сусідів входом.

Опалення індивідуальне - газовий двоконтурний котел, тепла підлога в кухні, санвузлах та в коридорі

Зручна транспортна розв'язка, 10 хв. їзди до центру Львова. Також в цьому ж будинку є власний гараж для авто, площею 21,5 м² (за окрему оплату, вартість гаража 25 000 $).

Вартість квартири 233 000 $
Обратная связь
Валерія Радуль АН Simple
офлайн