1  / 13
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 1
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 2
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 3
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 4
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 5
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 6
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 7
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 8
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 9
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 10
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 11
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 12
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23 - фото 13

Продаж 3 кімнатної квартири вул. Академіка Шалімова, 23

Киев, Соломенский

Пожаловаться
59 900 $
1 014 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4771204
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 59.1 м2
  • Площадь кухни 6 м2
Описание
До Вашої уваги пропонується 3-кімнатна квартира на продаж
у Солом’янському районі, за адресою:
вул. Академіка Шалімова, 23 (колишня вул. Героїв Севастополя).

Характеристики квартири:
• Поверх: 2 з 5
• Загальна площа: 59,1 м²
• Житлова площа: 44,9 м²
• Кухня: 5,7 м²

Будинок газифікований. Квартира дуже тепла, з косметичним ремонтом, повністю укомплектована всім необхідним для проживання.

Інфраструктура:
У пішій доступності супермаркети, парк, зупинки громадського транспорту та швидкісного трамваю.
До центру Києва — лише 7 хвилин швидкісним трамваєм.
Поруч метро Шулявська, Політехнічний інститут, парк Відрадний.

Квартира чудово підходить як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.

Є відеоогляд.
Зацікавила пропозиція?
Записуйтесь на перегляд!
Обратная связь
Алла Юріївна
офлайн