1  / 13
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 11
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 12
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь - фото 13

Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Левка Лук’яненка, 21, Оболонь

Киев, Оболонский

Пожаловаться
300 000 $
2 475 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4768527
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 121.2 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Подогрев полов, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
3-кімнатна квартира з ідеальним поєднанням стилю та комфорту! Розташована по вул. Левка Лук’яненка, 21 — у серці Оболоні.
Квартира для тих, хто цінує якість і затишок.
Розташована на 4-му поверсі у тихому зеленому дворі — ідеальне місце для життя в гармонії.
Переваги квартири:
- Стильний класичний інтер’єр у теплих відтінках
- Венеціанська штукатурка преміум-класу та дубовий паркет
- 3 окремі кімнати, простора вітальня, кухня з високими стелями (3 м)
- 2 санвузли: ванна + душова кабіна
- Підігрів підлоги
- Меблі з натурального дерева
Ця квартира створена для комфорту та спокою — варто лише зайти всередину, щоб закохатися з першого погляду.
Телефонуйте вже сьогодні — домовимось про перегляд!
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-000-641-LX.
Деркач Юлія, +38**************93, +38**************92.
Обратная связь
Деркач Юлія
офлайн