Без комиссии
1  / 20
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 11
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 12
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 13
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 14
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 15
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 16
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 17
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 18
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 19
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко - фото 20

Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко

Киев, Святошинский

Пожаловаться
105 000 $
1 313 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4730369
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Сигнализация 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири Академмістечко
Розглядаємо продаж за Житловим Сертифікатом

Квартира 80м2, три окремі кімнати з якісним ремонтом в 1 км від метро Академмістечко та Житомирська.

Знаходиться на вулиці Ірпінська 2.

Зручний пʼятий поверх дванадцяти поверхового будинку.

Тихий двір з дитячим майданчиком.
Поруч - магазини, дитсадок, школа, університет.

В будинку нові ліфти.

Квартира дуже тепла та повністю облаштована під життя - меблі, техніка залишаються.

Новий холодильник, мікрохвильовка, телевізор в кожній кімнаті, три кондиціонера, джакузі, душова кабіна, пральна машина, бойлер.