1  / 20
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 9
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 10
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 11
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 12
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 13
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 14
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 15
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 16
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 17
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 18
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 19
Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх - фото 20

Продаж 3-кімнатної квартири 76 м² + горище, Пустомити, 2 / 2 поверх

Пустомыты

Пожаловаться
72 000 $
944 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881722
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.3 м2
  • Площадь кухни 10.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ПРОДАЖ 3 КІМ КВАРТИРИ В ПУСТОМИТАХ
вул. Кучабського

• Площа: 76,3 м²
• Поверх: 2/2

ПЕРЕВАГИ:
• 15 км до Львів — зручне сполучення з містом
• Будинок на 2 поверхи — мінімум сусідів
• Над квартирою є горище на всю площу — можливість зробити дворівневу квартиру
• Всі кімнати роздільні (ізольовані)
• Двостороння, не кутова, утеплена
• Три балкони
• Індивідуальне газове опалення
• Підігрів підлоги (коридор, кухня, санвузол)
• Металопластикові вікна
• Окрема гардеробна
• Просторий санвузол
• Власна земельна ділянка 0,1 сотки з двох сторін будинку

Квартира сонячна та світла, житловий стан.
Зручне, продумане планування — ідеально для сім’ї.

Тиха локація, спокійний двір без шуму від машин.

Ідеальний варіант для проживання або як інвестиція з потенціалом розширення.

Є відеоогляд

Телефонуйте
09*********40 — Михайло
Обратная связь
Михайло АН Домлер
офлайн