Без комиссии
1  / 9
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 1
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 2
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 3
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 4
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 5
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 6
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 7
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 8
Продаж 3-кімнатної квартири - фото 9

Продаж 3-кімнатної квартири

Бородянка

Пожаловаться
56 000 $
794 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4755326
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 70.5 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири

Пропонується до продажу простора та світла 3-кімнатна квартира на 4 поверсі 9-поверхового панельного будинку з ліфтом.
Загальна площа — 70,5 м², зручне та функціональне планування: дві окремі спальні, простора вітальня, кухня, коридор, роздільні ванна кімната та туалет.

Квартира має два балкони, один з яких — лоджія, що додає додаткового простору та комфорту.
Стан — житловий, можна заїхати та проживати без термінових вкладень.

Перевагою є індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати температуру та суттєво економити на комунальних платежах.

Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою: холодильник, плита, духова шафа, мікрохвильова піч, телевізор, підключений Wi-Fi. На кухні — вбудовані меблі.

Локація — одна з найкращих у місті.
Центр: у пішій доступності площа, школа, дитячий садок, супермаркети, ринок, аптеки, ТРЦ, кафе та ресторани, відділення пошти, зупинки громадського транспорту. Поруч парк та озеро — чудове місце для прогулянок і відпочинку.

Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Обратная связь
Катерина Михальова
офлайн