1  / 16
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 1
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 2
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 3
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 4
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 5
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 6
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 7
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 8
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 9
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 10
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 11
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 12
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 13
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 14
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 15
Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова - фото 16

Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири у центрі Львова

Львов, Галицкий

Пожаловаться
154 000 $
1 175 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5026266
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 131.1 м2
  • Площадь кухни 10.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ПРОДАЖ 3-КІМНАТНОЇ ДВОРІВНЕВОЇ КВАРТИРИ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Вулиця Академіка Гнатюка

Є квартири, а є простори з характером. Саме така — ця атмосферна дворівнева квартира у справжньому львівському польському будинку в самому серці міста.

Високі стелі, автентична архітектура, товсті цегляні стіни та особлива тиша внутрішнього двору створюють відчуття затишку й приватності навіть у центрі Львова. Тут легко уявити ранкову каву біля вікна, неспішні прогулянки до Оперного театру та вечори у місті, яке ніколи не втрачає своєї магії.

Квартира дворівнева, світла та простора, з продуманим плануванням: три кімнати, дві з яких ізольовані, два санвузли та комфортний житловий простір для сім’ї або поціновувачів історичної нерухомості. Помешкання повністю готове до проживання — виконаний ремонт, залишаються меблі та побутова техніка.

Основні характеристики
Поверх — 3 із 4
Тип будинку — польський будинок
Матеріал стін — цегла
Загальна площа — 131,1 м²
Житлова площа — 72,6 м²
Кухня — 10,7 м²
Висота стелі — 2,9 м
Кількість кімнат — 3
Санвузли — 2
Опалення — індивідуальне газове
Додаткові переваги
Дворівневе планування
Двостороння квартира
Підвал 15 м² входить у вартість
Історичний центр Львова
Чудова інвестиція як для проживання, так і для орендного бізнесу

Поруч — Львівський національний університет імені Івана Франка, Парк імені Івана Франка, Львівський національний академічний театр опери та балету, музеї, кав’ярні, Вернісаж, магазини та вся атмосфера старого Львова — буквально за кілька хвилин пішки.