Без комиссии
1  / 11
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 1
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 2
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 3
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 4
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 5
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 6
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 7
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 8
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 9
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 10
Продаж 3-кімнатної Центр - фото 11

Продаж 3-кімнатної Центр

Кременчуг

Пожаловаться
107 000 $
863 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4886377
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 124 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Сигнализация, Консъерж, Лифт 
Описание
Продам 3-кімнатну квартиру площею 124 кв м в центрі міста по вулиці Небесної Сотні. Квартира від першого власника. Кухня сумісна з просторою вітальнею площею 15 і 25 кв м. Дві лоджії і два санвузли, опалення- індивідуальне газове (італійський котел). Столярка і фасади з натуральної деревини, у вітальні паркет з рідкісних пород дерева. Дві окремі кімнати площами 24 і 22 кв м дають відчуття простору і автономності.
В квартирі залишається багато вбудованих меблів,
Можливість продажу по Сертифікату не виключена. Показ за попередньою домовленістю.
Обратная связь
Виктория
офлайн