1  / 14
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 1
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 2
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 3
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 4
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 5
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 6
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 7
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 8
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 9
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 10
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 11
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 12
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 13
Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А - фото 14

Продаж 3 кімнатноі квартири 96 квм на Троєщині Олександри Екстер 9 А

Киев, Деснянский

Пожаловаться
73 000 $
760 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895701
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 96 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 22 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора, світла 3 кімнатна квартира на Олександри Екстер(Марини Цвєтаєвоі) 9 А. Загальна площа 96 квм, житлова 52 квм, 3 окремі кімнати по 17 квм, просторий холл 20 квм, санвузол окремий, 2 лоджіі.Задовільний стан.19 поверх 22 поверхового будинку.Відмінна інфраструктура, поряд дитячі садки і школи, ТРЦ, супермаркети, кафе і ресторани, спортивні і медичні заклади.Транспортна розв'язка на всі райони Києва.
Обратная связь
Татьяна
офлайн