1  / 20
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 1
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 2
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 3
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 4
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 5
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 6
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 7
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 8
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 9
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 10
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 11
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 12
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 13
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 14
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 15
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 16
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 17
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 18
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 19
Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова - фото 20

Продаж 3-кімнатна квартира/гардероб/Стрийський парк/новобудова

Львов, Франковский

Пожаловаться
410 000 $
2 993 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899516
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 137 м2
  • Площадь кухни 29 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение 
Описание
Ексклюзивна квартира поруч з Парком культури та Стрийським парком, де ранок можна починати з прогулянки серед зелені, а до центру Львова дійти пішки за 25 хвилин.

У цьому районі нові будинки з’являються дуже рідко. І саме тут знаходиться ця простора трикімнатна квартира у сучасній новобудові з ліфтом на комфортному третьому поверсі.

Квартира двостороння, тому в ній багато природного світла і відчуття простору.

Планування дуже продумане для життя.
Велика світла кухня-вітальня, де легко збирати родину чи друзів. Три ізольовані спальні. Зі спальні та однієї дитячої є виходи на балкони.
Кухня виконана на якісній фурнітурі Blum з підйомними механізмами та шухлядами. Використані фасади преміального рівня, що забезпечують не лише естетику, а й довговічність у користуванні.

У квартирі два санвузли. Один з них просторий і обладнаний і душем, і ванною, що дуже зручно у повсякденному житті.

Для зберігання передбачено дві гардеробні. Одна розташована при вході, інша у спальні. Просторий коридор дозволяє комфортно організувати простір без зайвих шаф у кімнатах.
В квартирі встановлена якісна техніка Bosch:
вбудована духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина 60 см, пральна та сушильна машини нової шостої серії.

На кухні великий двохдверний холодильник side-by-side з льодогенератором.