1  / 20
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 1
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 2
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 3
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 4
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 5
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 6
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 7
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 8
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 9
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 10
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 11
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 12
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 13
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 14
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 15
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 16
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 17
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 18
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 19
Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки - фото 20

Продаж 3 кімн квартири з ремонтом, вул. Анни Ахматової Позняки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
178 000 $
1 534 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892383
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 116 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 29 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Гараж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3 кімнатної квартири з ремонтом, Київ, Лівий берег, Дарницький район, вул. Анни Ахматової Позняки, поруч вул. Драгоманова, пр. Петра Григоренка, вул. Олександра Кошиця.

Працюємо з різними державними програмами (Є Відновлення, Є Оселя, Держмолодьжитло, Постанови та іншими видами безготівкових розрахунків).

2й поверх з 29ти, індивідуальний проект
Рік будівництва 2005, цегла
стелі 2.80

Загальна площа 116 м2, 62 м2 житлова, кухня 18 м2
с/в роздільний, 3 окремі кімнати,
2 засклені балкони,
хороше планування

Квартира з авторським дизайнерським ремонтом:
- замінена сантехніка, склопакети, на підлозі плитка та ламінат
- укомплектована усіма необхідними меблями
- кондиціонер, посудомийна машина, сушильна машина, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина
- наявні відеоспостереження, інтернет, ліфт пасажирський

Квартира тепла, світла, простора

Вся інфраструктура поряд:
- Ліцей "Наукова зміна", загальноосвітня школа 309, кафе, ресторани, сквер ім. Олександра Кошиця Дарницької районної державної адміністрації, STUDY Academy Позняки, стоматологія, спортивний майданчик, Spt Life Позняки, автомийка "Clean Car", магазин Флагман, магазин АТБ, ветеринарна клініка, медична лабораторія Nikolab і Діла, ЦНАП Дарницької РДА.