1  / 12
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 1
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 2
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 3
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 4
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 5
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 6
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 7
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 8
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 9
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 10
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 11
Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м - фото 12

Продаж 3-кімн квартири вул.Максимовича 7, Васильківська, 87 кв.м

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
140 000 $
1 609 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4768220
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 87 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири біля Метро Васильківська, 10 хв пішки
Адреса: Голосіївський рн, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка) 7
Поверх - 5
Площа - 87 кв.м
Планування: три окремі кімнати, два санвузли, з кухні вихід на балкон.
Квартира в гарному стані.
Двір закритого типу з охороною на в'їзді та виїзді.
Розвинена інфраструктура навколо дає змогу у пішій доступності закривати усі побутові питання.
Навколо багато садочків та шкільних закладів.

Поруч: Метро Васильківська, ЖК Нова Англія, ЖК Паркленд, ЖК Лікоград та ін,вулиця Здановської, вулиця Васильківська та ін.
Обратная связь
Анна
офлайн