1  / 18
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 1
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 2
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 3
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 4
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 5
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 6
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 7
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 8
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 9
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 10
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 11
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 12
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 13
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 14
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 15
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 16
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 17
Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь - фото 18

Продаж 3 кімн. квартири в ЖК Яскравий/Мінський масив/Оболонь

Киев, Оболонский

Пожаловаться
168 000 $
1 931 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008525
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 87 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 25 
Описание
Ви в пошуках просторої квартири для родини? Цей варіант - для вас!

Пропонується повністю мебльована та укомлектована технікою квартира з авторським ремонтом, з трьома окремими спальнями та великою кухнею-вітальнею в Оболонському районі, в ЖК комфорт-класу Яскравий. В квартирі також є велика прихожа з окремою гардеробною кімнатою та вмісткі шафи для речей в інших кімнатах. З мебльованого заскленого балкону відкривається чудовий вид. В квартирі облаштовано два санвузли з душем і ванною, підлога - натуральний дубовий паркет, італійські меблі на замовлення, обладнано домашній кінотеатр, встановлено відео-домофон, систему відеоспостереження і охоронну сигналізацію. В будинку ОСББ.

Будинок має автономну систему живлення, що забезпечує роботу ліфту, подачу опалення та води за відсутності електрики.

Навколо розвинена інфраструктура, підземні і наземні паркінги, дитячі садочки і школи, магазини, аптеки і торгівельні центри. В пішій досяжності популярне місце відпочинку - озеро Міністерське. ЖК знаходиться в місці зі зручною транспортною розв'язкою. До метро Мінської та Оболонь 10-15 хвилин на громадському транспорті, в 300 м від будинку прямий транспорт до залізничного вокзалу та Контрактової площі, й до пляжів Пущі Водиці.

Запрошуємо на перегляди! Розглянемо держпрограми! ID: 93146
Обратная связь
Profi Realt
офлайн