1  / 20
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 1
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 2
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 3
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 4
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 5
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 6
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 7
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 8
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 9
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 10
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 11
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 12
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 13
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 14
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 15
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 16
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 17
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 18
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 19
Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні - фото 20

Продаж 3-кімн. квартири у Хортицькому р-ні

Запорожье, Хортицкий

Пожаловаться
20 000 $
317 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969051
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
Описание
У продажу 3-кімнатна квартира в Хортицькому районі за адресою вул.Стародніпровська 34. Розташована на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку, загальна площа 63.34 кв.м, житлова 36,9 кв.м. Всі кімнати окремі, кухня 7,7кв.м, спальня та зал (з балконом) виходять вікнами у двір (у бік Дніпра та острова Хортиця). Інша спальня з великою лоджією - у бік літнього басейну та спортивного майданчика. Санвузол роздільний, труби замінені на пластикові, новий бойлер для гарячої води (2 роки). Поруч із кухнею є комора. На поверсі - загальний тамбур із сусідами, а також шафа для спільного використання. У кімнатах скрізь паркет. Лічильник електрики знаходиться у квартирі, Є два лічильники для холодної води. Пишіть або телефонуйте і домовимось про перегляд
Обратная связь
Гончаренко Євгенія
офлайн