Без комиссии
1  / 20
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 1
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 2
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 3
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 4
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 5
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 6
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 7
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 8
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 9
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 10
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 11
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 12
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 13
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 14
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 15
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 16
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 17
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 18
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 19
Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3. - фото 20

Продаж 3 кімн. квартири по вул. Вахтанга Кікабідзе ( Булгакова) 3.

Киев, Святошинский

Пожаловаться
63 000 $
875 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4729490
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 16 
Описание
Без комісійних для покупців.

КТ серія. Керамзито бетонний будинок. Хороше планування. 3 окремі кімнати, хол, велика кухня, 2 балкони, роздільний с\в. Житловий стан. Встановлено металопластикові вікна. Балкони засклені металопластиком. В іншому ремонт пост радянських часів. Продається з меблями та побутовою технікою. У будинку 2 ліфти: вантажний та пасажирський. Зручний для мешкання район. Поруч вся необхідна для проживання інфраструктура. 2 хвилини ходьби до зупинки швидкісного трамваю. ID: 92363
Обратная связь
Profi Realt
офлайн