1  / 14
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 1
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 2
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 3
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 4
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 5
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 6
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 7
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 8
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 9
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 10
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 11
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 12
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 13
Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко - фото 14

Продаж 3-кімн квартири на вул. Чорнобильська, Академмістечко

Киев, Святошинский

Пожаловаться
86 000 $
1 167 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4771491
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73.7 м2
  • Площадь кухни 8.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 13 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продаж трикімнатної квартири на вул. Чорнобильська 24/26, Академмістечко. Площа 73,7/41,6/8,2 м2, розташована на 5 поверсі 13-поверхового будинку. Не кутова, серія АППС. Квартира з ремонтом. Меблі за домовленістю. Просторий хол, кімнати окремі. Заміна сантехніки (батареї, труби, крани), скрізь новий кахель, бойлер. Кухня і ванна - підвісні стелі. У кімнатах та передпокоях вбудовані шафи-купе. Є засклений балкон. Поруч великий дитячий майданчик, школа, озеро, ліс. Розвинута інфраструктура. До метро Академмістечко 7 хвилин пішки.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-030-141-LX.
Оксана Козик, +38**************90.
Обратная связь
Оксана Козик
офлайн