Без комиссии
1  / 20
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 1
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 2
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 3
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 4
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 5
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 6
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 7
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 8
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 9
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 10
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 11
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 12
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 13
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 14
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 15
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 16
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 17
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 18
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 19
Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми - фото 20

Продаж 3 кімн. квартири на вул. Бориса Гмирі 15/Позняки/Держпрограми

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
89 000 $
1 011 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4768544
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 88 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
Описание
Держпрограми!

Без комісії для покупця!

У продажу простора видова 3-кімнатна квартира. 7 хв пішки до метро Позняки. Хороші сусіди.

Бориса Гмирі 15 - утеплений будинок 1997 року, ОСББ швидко вирішує усі питання.

Власне квартира загальною площею 87 м2 складається з 3 окремих кімнат ( 14.9, 14.9, 19 м2), великої кухні 18 м2, є дві утеплені лоджії з кімнати і з кухні. У одній з лоджій - обладнана полицями комора для зберігання речей. Квадратний хол 14.1 м2 - як гостьова кімната. Санвузол окремий. У ванній кімнаті зроблений сучасний ремонт: нові кахлі, якісна сантехніка, бойлер на 80 літрів, пральна машина. Усе, що на фото - меблі і техніка - лишається новим власникам. Дві кімнати в жилому стані. У третій - розпочато ремонт. Фото відповідають стану на сьогодні. Приємний бонус для покупців - своя комора у підвальному приміщенні будинку. Квартира двостороння і видова - можна зранку пити каву і дивитися з вікна на озера.

Інфраструктура мікрорайона - відмінна. До зупинку маршруток - 2 хв. До метро - 7 хвилин. Через догогу від будинка - гіпермаркет Епіцентр і МЕTRO. Поруч ТРЦ Алладін і Піраміда.

Квартира готова до показів. Розглянемо усі пропозиції від покупців, у тому числі і БЕЗГОТІВКОВІ ( сертифікати, ваучери, постанови).

Телефонуйте! Записуйтесь на перегляди! ID: 92485
Обратная связь
Profi Realt
офлайн