Без комиссии
1  / 11
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 1
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 2
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 3
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 4
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 5
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 6
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 7
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 8
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 9
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 10
Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю - фото 11

Продаж 3-х кімнатної квартири ЖК "9РАЙОН" Можна під єОселю

Мукачево

Пожаловаться
3 481 700 грн.
37 000 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878427
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 94.1 м2
  • Площадь кухни 14.74 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Гараж, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3- кімнатної квартири в сучасному Житловому Комплексі "9район".

Наповнення квартири:
-Лічильники (газ, вода, світло)
-Базова електрика
-Вхідні двері
-Двоконтурний котел
-Штукатурка цегляних стін (окрім санвузлів)
-Металопластикові вікна

*Сучасний ліфт
*Закрите подвір‘я з охороною
*Дитячі та спортивні майданчики
*Паркінг.

Можна під єОселю
Центр продажу : м. Мукачево, вул. Кооперативна, 4а
Обратная связь
Дев'ятий район
офлайн