1  / 13
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 1
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 2
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 3
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 4
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 5
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 6
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 7
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 8
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 9
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 10
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 11
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 12
Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця. - фото 13

Продаж 3-х кімнатної квартири. Р-н Шкільний. Власниця.

Кропивницкий, Подольский

Пожаловаться
74 000 $
1 285 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969018
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 57.6 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продам 3-кімнатну квартиру («чешка»), р-н Шкільний. Знаходиться біля лікарні св. Луки.
- Велика лоджія з чудовим панорамним краєвидом. Кімнати окремі.
- У квартирі виконано ремонт, повністю замінено електропроводку, вікна.
- Встановлено індивідуальне газове опалення (автономка).
- Домофон та встановлена система охорони.
- Вбудована кухня з газовою плитою. Кондиціонер. У квартирі залишаються: біла шафа, тренажер, холодильник та пральна машина, ліжко.
- Будинок цегляний (біла цегла), додатково утеплений. Ліфт.
- Поруч є школа, садочки, лікарня, аптеки, кінотеатр, кафе, банк і тд.
в 20 метрах від під'їзду ательє, ремонт взуття, магазини.
Обратная связь
Світлана
офлайн