1  / 20
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 1
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 2
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 3
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 4
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 5
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 6
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 7
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 8
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 9
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 10
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 11
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 12
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 13
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 14
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 15
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 16
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 17
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 18
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 19
Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ - фото 20

Продаж 3-х кімнатної квартири Чубинське Погребняка ТРЕТІЙ поверх ГАЗ

Чубинское

Пожаловаться
64 000 $
727 $ за м²
11 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4755427
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 88 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продам ПРОСТОРУ ТРЬОХ кімнатну квартиру в селі Чубинське по вулиці Погребняка 13, Бориспільській район.

Будинок з ЦЕГЛЯНИМИ товстими стінами.

Площа 88 м2 - три ОКРЕМІ кімнати, ВЕЛИКА кухня с заскленим балконом та ГАЗОВОЮ плитою, дві засклені лоджії, два санвузли.

Зручний ТРЕТІЙ поверх пʼяти поверхового будинку.

Будинок побудований в 2005 році, дуже теплий, зі своєю власною котельнею.

Встановленні 2 бойлера, вся техніка та меблі залишаються новим власникам.

Біля будинку гарно доглянута прибудинкова територія, дитячій майданчик, магазини, кавʼярні тощо.

Зручна транспортна розвʼязка, до Києва 10 хвилин на авто.

Перегляди за домовленістю.

Продаж по держпрограмам розглядаємо!
Обратная связь
Елена
офлайн