1  / 17
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 1
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 2
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 3
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 4
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 5
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 6
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 7
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 8
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 9
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 10
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 11
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 12
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 13
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 14
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 15
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 16
Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1 - фото 17

Продаж 3-к ЖК Пристиж Хол Тютюнника Василя (Барбюса Анрі), 37/1

Киев, Печерский

Пожаловаться
308 000 $
2 464 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4769240
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 125 м2
  • Площадь кухни 52 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория 
Описание
ЖК Престиж Хол. Великий зал суміжний з кухнею, два балкони, два сан.вузли, гардеробна кімната, спальня та дитяча кімната. Продається зі всіма меблями. Сучасний ремонт без кричущих деталей, панорамні вікна, система безпеки Ajax, інвенторні кондиціонери з віддаленим керуванням, тепла підлога. Можливість використовувати сімейні паркомісця на дві машини з коморою. Поруч метро Палац Україна.
Обратная связь
Павел
офлайн