1  / 13
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 1
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 2
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 3
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 4
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 5
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 6
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 7
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 8
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 9
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 10
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 11
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 12
Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки - фото 13

Продаж 3-к ЖК Грейт Great метро Осокорки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
189 000 $
2 487 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4768738
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 76 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 26 
Описание
ПРО КВАРТИРУ:
кухня-вітальня
спальня
кабінет( дитяча, майстер-спальня)
гардеробна
квартира стильна, тепла, сонячна, після якісного дизайнерського ремонту
облаштована до наменших дрібниць

РОЗТАШУВАННЯ:
ЖК “Great” вул. Дніпровська набережна,15-Є
20/26 поверхового загальна площа 76 кв.м.
Дарницький район, між двома станціями метро Осокорки та Лівобережна .
Будинок знаходиться в межах сучасної забудови серед житлових комплексів: ЖК Рівер Стоун, ЖК Севен( Seven) , Славутич .
Мегасучасний комплекс розташований на березі Дніпра.П’ять хвилин пішки- впорядкований парк, пляж, яхт-клуб.
Має власну інфраструктуру-магазини, лікувальні заклади, кав’ярні і ,як бонус неймовірні краєвиди на правий берег.
ПРО КОМПЛЕКС:
ЖК комфорт класу, зданий в експлуатацію в 2023, є підземний паркінг, дитячий та спортивний майданчики на огороджений території, автономна газова котельня.
Обратная связь
Realtor
офлайн