Без комиссии
1  / 20
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 1
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 2
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 3
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 4
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 5
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 6
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 7
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 8
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 9
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 10
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 11
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 12
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 13
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 14
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 15
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 16
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 17
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 18
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 19
Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен - фото 20

Продаж 3 К квартиру 1-й поверх 70 м2 пряма видимість Метро Лук'янівська МакДональдз під офіс виведен

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
120 000 $
1 714 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011974
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 70 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Решетки на окнах 
Описание
Продаж приміщення на 1-й поверх 70 м2 пряма видимість на
Метро Лук'янівська МакДональдз в житловому будинку Юрія Іллєнка Мельникова Шевченківський

Продаж 3 К квартири 1-й поверх 70 м2 пряма видимість на Метро Лук'янівська МакДональдз
під офіс виведення в НФ Юрія Іллєнка Мельникова Шевченківський

Статус приміщення - житловий фонд, використовувалось під офіс нотаріат.
В кожній кімнаті можливо зробити окремий вхід для комерційної діяльності (при переводі в НЖ фонд);
Приміщеня у відмінному місці Метро Лук'янівка 100 метрів у житловому будинку загальною площею 70 м2 (лоджія 100%), попередній орендар нотаріус, зараз офіс закритого типу;
— 4 кабінета 16,7/11,7/10,8/10,6 м2 + санвузол, міні кухня, коридор, лоджія - 3,8 м2;
— Місця підключення кондиціонерів;
— Підлога - ковролін, стіни - шпалери, стеля - фарбування;
— Стан приміщення - житловий стан;
— Житловий фонд;
— Паркування у дворі;
— 1-й поверх, 1998 року побудови, висота стелі 2,75 м.;
— Приміщення в оренді;
— Метро Лук'янівська МакДональдз 100 метрів (1 хвилина);
— Шевченківський район, масив Лук'янівка, вул. Мельникова (Юрія Іллєнка вул.) (№ уточнюйте)