1  / 19
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 1
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 2
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 3
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 4
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 5
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 6
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 7
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 8
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 9
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 10
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 11
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 12
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 13
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 14
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 15
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 16
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 17
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 18
Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в - фото 19

Продаж 3-к квартири ЖК Варшавський 2 85м2 Родини Крістерів 14в

Киев, Подольский

Пожаловаться
178 000 $
2 094 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4730361
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 24 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Гараж, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири у ЖК “Варшавський 2” — вул. Крістерів, 14В

Простора, комфортна й повністю готова до проживання квартира з тримя окремими кімнатами — ідеальний варіант для родини або тих, хто цінує простір і приватність.

Основні характеристики:

Площа: оптимальне планування з балконом

2 санвузли: ванна та душова

Тепла підлога у кімнатах, кухні, коридорі, ванній та душовій

4 кондиціонери — у кожній кімнаті та на кухні

Побутова техніка Bosch, фурнітура та направляючі Blum

У ремонті використано якісні матеріали, функціональні рішення та стильні деталі, що створюють відчуття затишку та сучасного дизайну.

За детальною інформацією — пишіть або телефонуйте.
Ця квартира поєднує комфорт, якість і вигідну локацію.

6284
Обратная связь
Space Realty
офлайн