1  / 20
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 1
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 2
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 3
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 4
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 5
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 6
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 7
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 8
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 9
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 10
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 11
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 12
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 13
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 14
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 15
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 16
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 17
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 18
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 19
Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор ! - фото 20

Продаж 3-к квартири ЖК Перовський 83 м2 Дніпровський район Генератор !

Киев, Днепровский

Пожаловаться
130 000 $
1 566 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892224
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 83 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 22 
  • Этажность 25 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора та стильна квартира з усіма меблями у сучасному ЖК “Перовський” — затишне житло на висоті вашого комфорту!

Характеристики квартири:

Адреса: Дніпровський район, вул. Алішера Навої, 69 (поруч із метро Дарниця)

ЖК: Перовський

Загальна площа: 83 м²

Кількість кімнат: 2 окремі + кухня-студія

Поверх: 22 із 25

Балкон: є

Додатково: простора гардеробна кімната

Квартира дуже тепла, світла та затишна, повністю мебльована й готова до заселення.
Сучасний ремонт у стриманому стилі, продумане планування, якісні меблі та техніка — усе створено для вашого комфорту.

Основні переваги:

Панорамний вид із вікон і балкона — місто як на долоні.

Зручне розташування: до метро Дарниця лише 10-15 хвилин пішки.

Функціональні зони: кухня-студія створює простір для спілкування, окремі кімнати — для відпочинку та приватності.

Про житловий комплекс “Перовський”: