1  / 20
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 1
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 2
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 3
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 4
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 5
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 6
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 7
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 8
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 9
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 10
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 11
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 12
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 13
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 14
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 15
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 16
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 17
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 18
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 19
Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044) - фото 20

Продаж 3-к квартири з ремонтом по вул. Запорізька (044)

Запорожье, Александровский

Пожаловаться
38 000 $
567 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969965
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продається 3-к квартира 5/9 по вул.Запорізька в Олександрівському районі Запоріжжя.

Квартира 67 кв.м з гарним ремонтом, меблями та технікою. Світла, тепла та затишна.

Одна з найвдаліших локацій міста - поряд все необхідне для комфортного життя.
Обратная связь
Риэлтор
офлайн