1  / 19
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 1
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 2
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 3
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 4
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 5
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 6
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 7
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 8
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 9
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 10
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 11
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 12
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 13
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 14
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 15
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 16
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 17
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 18
Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г - фото 19

Продаж 3-к квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г

Киев, Деснянский

Пожаловаться
120 000 $
1 281 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008182
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 93.71 м2
  • Площадь кухни 14.88 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Лісова Казка 2, Радистів 40-Г.
93.71 кв.
Перший поверх з 6.
Планування - Кухня 14.88 кв, Житлова комната 1 - 18,21, Передпокій - 11,02, Санвузол - 5,41, Вбиральня - 2,61, Житлова комната 2 - 12,91, Житлова комната 3 - 20,99, Гардероб - 2,85
3 роздільні кімнати.
Будинок зданий, всі комунікації підключені.
Будинок знаходиться всередині соснового лісу.
Автономне газове опалення, двоконтурний котел.
Після будівельників. Стяжка. Висота стель = 3м.
Панорамні вікна, склопакети.
Закрита територія, цілодобова охорона.
Розвинена інфраструктура , паркова зона, — магазини, кафе, школи, дитсадки.

НЕ РОЗГЛЯДАЄМО ПІД Є-ОСЕЛЯ

До метро Лісова 6 хвилин маршрутка.
Торг.
Обратная связь
Андрей
офлайн