1  / 20
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 1
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 2
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 3
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 4
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 5
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 6
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 7
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 8
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 9
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 10
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 11
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 12
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 13
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 14
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 15
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 16
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 17
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 18
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 19
Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом - фото 20

Продаж 3 к квартири в Жк Бульвар Фонтанів з дизайнерським ремонтом

Киев, Печерский

Пожаловаться
530 000 $
4 380 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007905
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 121 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Решетки на окнах, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Гараж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
До Вашої уваги пропонується стильна 3-кімнатна квартира площею 120,4 м² у престижному житловому комплексі
ЖК Бульвар Фонтанів.

Квартира має двостороннє планування з приємними видами на каскад фонтанів та затишний внутрішній двір, що створює атмосферу приватності та комфорту.

Інтер’єр виконаний у світлих сучасних тонах із використанням високоякісних матеріалів:
керамограніт Travertin, паркетна дошка, декоративна штукатурка. Продумане освітлення з трековими та LED-світильниками, встановлені прохідні вимикачі, що робить простір максимально функціональним.

У квартирі реалізовано комфортну систему клімату та інженерії:
підігрів підлоги DEVI у вхідній зоні та санвузлах
мультиспліт система кондиціонування
міжкімнатні двері прихованого монтажу
панорамні вікна, що наповнюють простір природним світлом

Раціональне та просторе планування:
велика вітальня-студія, що створює відчуття відкритого простору