1  / 9
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 1
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 2
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 3
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 4
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 5
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 6
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 7
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 8
Продаж 3-к квартири на Єфремова - фото 9

Продаж 3-к квартири на Єфремова

Киев, Святошинский

Пожаловаться
115 000 $
1 769 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904813
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 7.7 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири біля метро Академмістечко
вул. Академіка Єфремова

Пропонується стильна 3-кімнатна квартира з новим сучасним ремонтом у пішій доступності до метро.

Основні характеристики:

Поверх: 3 / 10

Загальна площа: 65 м²

Житлова: 40,8 м²

Кухня: 7,7 м²

Висота стелі: 2,6 м

Серія будинку: КП

Рік будівництва: 1991

Стіни: цегла

Перекриття: залізобетон

Планування:

3 окремі кімнати

просторий передпокій — 11 м²

роздільний санвузол

кладова — 1,2 м²

стильні міжкімнатні двері

надійні вхідні двері з італійським замком Mottura

Квартира дуже тепла, світла та має продумане ергономічне планування.

Будинок:

10 поверхів

ліфт

кодовий замок у під'їзді

під'їзди у середньому стані

будинок розташований у дворі (тихо та затишно)

безкоштовна парковка, поруч гаражі та велика стоянка

Інфраструктура:
У пішій доступності:

метро Академмістечко — 5 хвилин

супермаркети Велика Кишеня та Novus

ТЦ Білецький

кінотеатр Магнат

ринок

аптеки (24/7)

школа, гімназія, дитячий садок

дитяча поліклініка