1  / 20
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 1
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 2
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 3
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 4
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 5
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 6
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 7
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 8
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 9
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 10
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 11
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 12
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 13
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 14
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 15
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 16
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 17
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 18
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 19
Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район - фото 20

Продаж 3-к квартири, Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
110 000 $
1 083 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4854475
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 101.6 м2
  • Площадь кухни 13.8 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири 101,6 м2, вулиця Анни Ахматової 16Б, метро Позняки, Дарницький район. Можливий продаж по єВідновленню, безготівковий розрахунок.

Характеристики квартири:
- загальна площа 101,6 м2, житлова - 56 м2, кухня - 13,8 м2
- планування: двостороння, три окремі кімнати, великий хол, два санвузли, два балкони.
- поверх 5/18 поверхового будинку
- висота стелі 2,7м
- стан під ремонт, металопластикові вікна

Будинок:
- цегляний будинок 2004 року будівництва, чудова шумо- та теплоізоляція
- автономне опалення (котельня)
- закрита територія, пропускна система, цілодобова охорона, відеонагляд, консьерж-сервіс
- закріплене паркомісце під охороною
- закрита спортивна зона, дитячий майданчик

Інфраструктура:
- 15 хвилин пішки до метро Позняки
- поряд з будинком є дитсадок Монтессорі-сад, спортивні клуби, футбольне поле, в будинку є школа англійської мови
- розвинена інфраструктура району, є все необхідне для комфортного проживання

Простір, що легко перетворюється на комфортне сучасне житло!
Телефонуйте для запису на перегляд.

Ціна 110000 у.о. 0937470721 Наталя

Обратная связь
Наталя Іванівна
офлайн