1  / 20
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 1
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 2
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 3
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 4
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 5
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 6
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 7
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 8
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 9
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 10
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 11
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 12
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 13
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 14
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 15
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 16
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 17
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 18
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 19
Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд - фото 20

Продаж 3-к. квартири 78,6 м² | ЖК Династія | Липківського 37Б | Солом'янський р-н | Відео огляд

Киев, Соломенский

Пожаловаться
167 000 $
2 125 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4901288
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78.6 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Відео огляд квартири за посиланням: youtu.be/dgiWbF6c_ps

Продається сучасна та простора квартира площею 78,6 м² у комфортному житловому комплексі ЖК «Династія» за адресою: вулиця Митрополита Василя Липківського, 37Б (Солом’янський район, Київ).

Квартира розташована на 21 поверсі з 25, що відкриває гарний панорамний вид на місто.

Стан квартири
У квартирі виконано якісний сучасний ремонт із використанням дорогих матеріалів:
• італійська плитка
• німецька сантехніка
• італійські шпалери
• тепла підлога
• якісна техніка європейських виробників

Квартира у дуже гарному стані — можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень.

Переваги будинку та комплексу
ЖК комфорт-класу, повністю побудований та заселений.
• закрита територія
• охорона та відеоспостереження