1  / 20
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 1
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 2
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 3
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 4
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 5
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 6
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 7
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 8
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 9
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 10
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 11
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 12
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 13
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 14
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 15
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 16
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 17
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 18
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 19
Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская - фото 20

Продаж 3-к квартири 111м2 ЖК Auroom вул. Паньківская

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
254 610 $
2 294 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010689
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 111 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 24 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонується до продажу вражаюча квартира з панорамними вікнам на 14-му поверсі в престижному житловому комплексі бізнес класу Auroom. Також є можливість купити парко місце)
111кв м

Розташування комплексу Auroom відкриває широкі можливості для комфортного життя та активного відпочинку. Всього за 10 хвилин пішки розташована станція метро «Вокзальна», а за 15 хвилин можна дістатися до станції метро «Університет» та площі Українських Героїв.
Поруч є вся необхідна інфраструктура: відділення банків, бізнес-центри, магазини, кафе та освітні заклади. Поблизу також знаходяться три поліклініки, аптеки, ТЦ, салони краси і фітнес-центри. Околиці житлового комплексу прикрашають Ботанічний сад імені академіка Фоміна та Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Все це робить це місце ідеальним для життя, навчання та розваг.
Обратная связь
Александра
офлайн