Без комиссии
1  / 5
Продаж 3-к кварти в ЖК Taryan Towers, вул Іоанна Павла, Печерськ - фото 1
Продаж 3-к кварти в ЖК Taryan Towers, вул Іоанна Павла, Печерськ - фото 2
Продаж 3-к кварти в ЖК Taryan Towers, вул Іоанна Павла, Печерськ - фото 3
Продаж 3-к кварти в ЖК Taryan Towers, вул Іоанна Павла, Печерськ - фото 4
Продаж 3-к кварти в ЖК Taryan Towers, вул Іоанна Павла, Печерськ - фото 5

Продаж 3-к кварти в ЖК Taryan Towers, вул Іоанна Павла, Печерськ

Киев, Печерский

Пожаловаться
437 682 $
3 580 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4719665
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 122.25 м2
  • Площадь кухни 32.63 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 31 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Гараж, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК TARYAN TOWERS | 2-га вежа | Панорамний вид на місто

Локація:
м. Київ, вул. Патріса Лумумби.
Преміальний та найінноваційніший житловий комплекс України — TARYAN TOWERS, 2-га вежа (Вежі Майбутнього).

Характеристики квартири:
Формат: 3-кімнатна квартира
Планування: 3D
Поверх: 11
Висота стель: 3 м

Найкращий в Києві панорамний вид на місто

Безпека та надійність:
Сучасне укриття на нижньому рівні підземного паркінгу
Усі скляні фасади та вікна мають захисну плівку

Панорамне скління застраховане — у разі потреби заміна здійснюється без додаткових витрат для власника

Планування квартири:
хол
простора кухня-вітальня
3 окремі спальні
гардеробна
2 санвузли
кладова
тераса (незасклена лоджія)

Також можливий варіант вільного планування (open space).

Переваги квартири:
максимум природного світла
відчуття простору та свободи
захоплюючі панорамні краєвиди
ідеальна основа для реалізації індивідуального дизайнерського проєкту
Інфраструктура ЖК TARYAN TOWERS:
лайфстайл-клуб TSARSKY