Продаж 2к/квартири рн Інгульський (5хв від р-ка КОЛОС‼️)рн к-ра ЮНІСТЬ
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 18 февраля 2026, ID: 4764315
Характеристики
-
Без комиссии
Нет
-
Комнат
2
-
Общая площадь
45 м2
-
Площадь кухни
6 м2
-
Этаж
4
-
Этажность
5
-
Тип дома
Хрущевка
-
Планировка
Раздельная
-
Тип стен
Кирпичный
-
Комфорт
Ванна
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Описание
Квартира на обидві сторони (метелик), будинок цегляний.
4/5
Загальна 45,кімнати окремі
Житлова 14 та 14.4
Кухня 5.8
Стан житловий, відмінний варіант як для житла, так і під "прибуткову нерухомість".
Т.к. Достатньо затребуваний район, в пішій достуаності, садок, школа, університети, магазини, ринок Колос, супермаркети АТБ ,Велмарт, та інші ,зупинки загального транспорту (трамвай, тролейбус, маршрутні таксі).
Пропозиція від ріелтора, покази за домовленістю.
Квартира на обе стороны (бабочка ), дом кирпичный .
4/5 /9
Общая 45(
Комнаты раздельные Жилая 28.4 (14 и 14.4)
Кухня 5.8
Состояние жилое , отличный вариант как для жилья ,так и под "доходную недвижимость".50% всех запросов под аренду,предпочтение в этом микрорайоне!
Т.к. достатчно востребованный район , в пешей достуаности , садик,школа, университеты , магазины , рынок, супермаркеты, остановки обшественного транспорта(трамвай ,троллейбус , маршрутные такси .
Предложение от риэлтора , показы по договоренности.
Похожие объявления
5
- Трехкомнатная
- 104 м2
- 24 / 25 эт.
Продаж 3-к квартири вул. Олександра Олеся 4а.
ЖК Варшавський.
Кухня та балкон з видом на ліс.
Три кімнати з видом у тихий двір на дитячий майданчик та панораму міста Києва.
Стан після забудовника — можливе перепланування під власний дизайн-проєкт.
Встановлені енергоефективні вікна Rehau, радіатори опалення, броньовані вхідні двері.
Індивідуальні лічильники на тепло, воду та електроенергію — контроль над витратами.
044 200 10 80
5
- Двухкомнатная
- 77 м2
- 21 / 23 эт.
2к квартира 77.8 к м.
Варшавський 3 Будинок 10.10 Продам 2к квартиру 78 м2 на 21 поверсі 23 поверхового будинку. Планування квартири 2С7. Вікна виходять на вул. Івана Виговського, з 21 поверху буде гарний вид. Квартира з балконом). Здача будинку 4 квартал 2026 року. Перепоступка в офісі забудовника, ненотаріальна. Чудова велика 2к квартира. Вартість вказана з врахуванням всіх розходів, переоформлення за рахунок продавця.
044 200 10 80
17
- Двухкомнатная
- 85 м2
- 22 / 25 эт.
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Міністерський (Оболонь)
Підходить під державні програми.
Квартира знаходиться на 22 поверсі 25-поверхового будинку. Світла та затишна квартира з дизайнерським ремонтом. Зручне планування: дві спальні та кухня-вітальня. Квартира повністю готова до проживання.
Чистий під’їзд, є консьєрж. У будинку три ліфти, які працюють навіть без світла. Є підземний паркінг та укриття. Закрита територія з дитячим майданчиком.
На території комплексу є продуктові магазини, салон краси, барбершоп, зоомагазин, кафе, два відділення Rozetka та дитячий садок.
Поруч зупинка міського транспорту, до метро Мінська 15–20 хвилин громадським транспортом або 10 хвилин автомобілем.
Поряд є поліклініка, Нова пошта, супермаркети Фора та АТБ.
Недалеко знаходиться озеро Міністерка — чудове місце для відпочинку та прогулянок.
Ціна:140000 у.о.
0937119421 Катерина